Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM
Serenissima Wratislavia

Bal Jane Austen z udziałem Lievena Baerta | Jane Austen Ball with Lieven Baert

Data: 16.02.2014
Godzina: 18:00

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny bal kostiumowy! Tym razem programie przede wszystkim XIX-wieczne tańce salonowe. Uczestnikom polecamy stroje z epoki Jane Austen, dopuszczamy jednak oczywiście również stroje z innych epok (lub współczesne stroje wieczorowe). W trakcie balu przewidujemy drobny poczęstunek.

Bal będzie poprzedzony warsztatami, odbywającymi się od piątku do niedzieli, prowadzonymi także przez Lievena Baerta:

- dla osób zupełnie początkujących przewidujemy kurs tańców XIX-wiecznych przygotowujący do balu: kilka tańców Ecossaise z okresu 1790 do 1815 oraz Polka-Mazurka tańczona w parach. Nie ma oczywiście obowiązku uczestnictwa w kursie, można wziąć udział tylko w balu.

- dla osób średnio zaawansowanych mamy dodatkowo do zaproponowania kurs tańców renesansowych, na których nauczymy się autorskiej choreografii Livena Baerta na osiem osób do muzyki „Selva morale e spirituale” Monteverdiego. Taniec jest skomplikowany choreograficznie, natomiast wykorzystujący podstawowe kroki renesansowe. Liczba miejsc na warsztatach bardzo ograniczona.

Koszt:

Cena za uczestnictwo w Balu - 80 zł od osoby
Cena za jedne (dowolne) warsztaty - 180 zł (Bal gratis!)
Cena za oba warsztaty (XIX w. i renesans) - 250 zł (Bal gratis!)

Ze względu na ograniczoną liczbę osób, które może pomieścić sala w Muzeum, o udziale w Balu decyduje kolejność zgłoszeń WRAZ z dokonaną opłatą.

Zapisy prowadzimy drogą mailową (kontakt.serenissima@gmail.com) oraz telefoniczną (667 762 854). Wpłat należy dokonywać na konto Towarzystwa Kultury Dawnej "Serenissima Wratislavia": 56 1440 1156 0000 0000 0396 8634. Potwierdzenie uczestnictwa w balu wysyłamy mailem po otrzymaniu potwierdzenia przelewu.

Termin nadsyłania zgłoszeń i dokonywania opłat upływa w czwartek 13.02.2014 r.

Zapraszamy!