Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM
Serenissima Wratislavia

Bal Kostiumowy "Alicja w Krainie Czarów"

Miejsce: Aula PWT, pl. Katedralny 1, Wrocław
Data: 30.05.2015
Godzina: 18:00
- Bal Kostiumowy "Alicja w Krainie Czarów"

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny bal kostiumowy! Tym razem programie przede wszystkim XIX-wieczne tańce salonowe. Uczestnikom polecamy przebrania z epoki, inspirowane opowieścią o Alicji w Krainie Czarów. W trakcie balu przewidujemy drobny poczęstunek oraz zabawy i konkursy z nagrodami - konkurs na najlepszy kostium, konkurs szarad, tableau vivant.

Porady dotyczące przygotowania strojów, ciekawostki na temat dawnych balów kostiumowych oraz szczegółowe informacje na temat konkursów będziemy publikować na naszej stronie na Facebooku.

Bal będzie poprzedzony warsztatami tanecznymi dla początkujących, prowadzonymi przez Wojciecha Badziaka Przez kilka tygodni będziemy się uczyć popularnych kontredansów oraz nieco trudniejszych kadryli. Warsztaty będą odbywać się w soboty w godz. 10:00 - 12:00 w Akademii Tańca Esens (ul. Gajowicka 177) począwszy od 11 kwietnia. W każdą sobotę uczestnicy poznają inne tańce, a zatem nieobecność na poprzednich zajęciach nie stanowi przeszkody do udziału w kolejnych. Kurs jest dodatkową atrakcją dla osób szczególnie zainteresowanych tańcem - ale oczywiście nie trzeba w nim uczestniczyć, żeby wziąć udział w Balu.

Koszt:

  • Cena za uczestnictwo w Balu - 50 zł od osoby (uwaga! przy zakupie biletu do 22 maja obowiązuje promocyjna cena 40 zł / os.)
  • Cena za warsztaty taneczne (6 zajęć) - 160 zł od osoby (uwaga! dla uczestników całego kursu Bal w promocyjnej cenie 30 zł / os.)
  • Cena za pojedyncze zajęcia taneczne - 25 zł od osoby


Zapisy prowadzimy drogą mailową (kontakt@serenissima.com.pl) oraz telefoniczną (533 301 222). Wpłat należy dokonywać na konto Towarzystwa Kultury Dawnej "Serenissima Wratislavia": 56 1440 1156 0000 0000 0396 8634. Potwierdzenie uczestnictwa w balu wysyłamy mailem po otrzymaniu przelewu. W razie wolnych miejsc możliwa również płatność gotówką w dniu imprezy.   

Zapraszamy!